محصولات

درباره دلفیران

شرکت آریا فزان خلیج فارس (دلفیران) یکی از بزرگترین واردکننده ماهیان زینتی، گونه های مرجانی و تجهیزات آکواریوم آب شور در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1385 با مدیریت آقای اکبر گندم کار آغاز به کار کرده است. دلفیران با دارا بودن نمایندگی از بزرگترین شرکت ها و قطب های صنعت آکواریوم جهان مجموعه ای کامل و متنوع از محصولات مورد نیاز برای راه اندازی، نگهداری و دکوراسیون انواع آکواریوم آب شور را در اختیار دارد. به جرات می توان گفت شرکت آریا فزان خلیج فارس (دلفیران) حرفه ای ترین شرکت در زمینه راه اندازی و نصب آکواریوم های آب شور (به خصوص آکواریوم های تپه مرجانی) و فروش ماهی آب شور در ایران می باشد.logo


اولین های  
شرکت آریا فزان خلیج فارس (دلفیران) به این شرح است :

1- برای اولین بار متد بالینگ را در ایران معرفی کرد. این متد تنظیم عناصر مورد نیاز آکواریوم را به ساده ترین روش ممکن امکان پذیر میکند.
2- اولین و تنها شرکتی در ایران میباشد که توانسته است عنوان دانش بنیانی را از سازمان ریاست جمهوری در زمینه زیست فناوری دریافت کند.
3-اولین و تنها شرکت ارایه کننده تجهیزات آکواریومی با برند دلفیران که به راحتی توانست در عمل بسیاری از رقبای صاحب نام خود را در رده جهانی پشت سر بگذارد.
4-راه اندازی اولین سایت مرجع ایران در زمینه آکواریوم.
5-اولین و تنها برگزار کننده سه سمینار تخصصی در زمینه آکواریوم در ایران که سمینار اول در محل برج میلاد و سمینارهای بعد در سالن همایش شرکت برگزار شد.شرکت آریا فزان خلیج فارس شرکت آریا فزان خلیج فارس

6-اولین شرکتی که تا 90 درصد مدیا را از سیستم فیلتراسیون در ایران حذف کرد.
7-اولین و مجهزترین آزمایشگاه شیمی آب در زمینه آکواریوم با دستگاههای HANNA امریکا در ایران.

دلفیران با دارا بودن چهار سالن قرنطینه مجزا برای انواع ماهی و سه سیستم قرنطینه مجزا برای انواع مرجانها قادر است که آبزیان را با بهترین کیفیت ممکن ارائه کند . همچنین بزرگترین و مجهزترین سالن نگهداری آبزیان آب شور (ماهی آب شور) نیز در اختیار شرکت آریا فزان خلیج فارس میباشد.و نیز تنها سالن اجتماعات این صنف نیز در این شرکت واقع شده است.


شرکت آریا فزان خلیج فارس شرکت آریا فزان خلیج فارس
شرکت آریا فزان خلیج فارس شرکت آریا فزان خلیج فارس


 شرکت دلفیران توانایی ارائه تمامی خدمات لازم در رابطه با طراحی و اجرا، نگهداری و راه اندازی آکواریوم آب شور، فروش ماهی آب شور و همچنین تامین ماهی و مواد مصرفی را در زمینه آکواریوم های آب شور، اوشناریوم ،تونل آکواریوم و همچنین دلفیناریوم با پشتوانه دارا بودن نمایندگی از شرکتهای اروپایی دارد.
دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم