محصولات

آکواریوم خود را با پمپ هوار USB دار جدید Cobalt Aquatics نگهداری کنید

آکواریوم خود را با پمپ  هوار USB دار جدید Cobalt Aquatics نگهداری کنید

پمپ هوای آکواریوم USB دار جدید از شرکت Cobalt Acuatics یک تحول اساسی در برابر پمپ های قدیمی است . برای چندین دهه ما از پمپ هوای پر سر و صدا برای به گردش در آوردن آب و هوا استفاده کردیم که بدون برق در دسترس نبودند.

نه تنها پمپ هوای USB دار جدید که در حال حاضر از برق DC استفاده می کنند ، بلکه دارای یک باتری لیتیوم نیز هستند ، بنابراین شما هرگز نباید بابت تعویض باتری ها نگرانی داشته باشید . باتری داخلی برای 24 ساعت کار مداوم ساخته شده است ، اما Cobalt Acuatics همچنین یک برنامه 10 ثانیه روشن / 10 ثانیه خاموش طراحی کرده که عملکرد آنرا تا 50% افزایش می دهد.
پمپ هوای آکواریوم USB دار شرکت Cobalt Acuatics پمپ هوای آکواریوم USB دار جدید را در دو مدل ارائه می دهد ، نسخه تک پورت 30 دلار و نسخه دو پورت 40 دلار قیمت خواهد داشت . همچنین دارای یک کیت کامل به نام Rescue Air 50 دلاری می باشد که شامل منبع تغذیه برای شارژ آن ، یک سنگ هوا و مسیر هوا و همچنین یک بسته باتری بیرونی با ظرفیت 72 ساعت کار کرد می باشد. به گردش در آوردن آب در یک آکواریوم با استفاده از پمپ هوا تنها راه موثر برای نگهداری هر نوع آکواریوم در طول زمانی است که برق قطع است و هرکسی باید یک یا چند پمپ هوای USB برای آکواریوم های خود داشته باشد.
ثبت نظرات
نظرات ثبت شده کاربران
  • ناشناس ممنون از سایت خوبتون
فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم