محصولات

ارائه مدیای فسفات گیر جدید از شرکت زنیوم

ارائه مدیای فسفات گیر جدید از شرکت زنیوم

در آخرین هفته از reefapalooza ما یک مدیای فسفات گیر را از یک شرکت جدید به نام zenium hawking کشف کردیم. دانه های این مدیا در ابتدا به مانند دانه های اکسید آلومینیوم (مثل phosgard) بنظر می رسند، اما به ما گفته شد که این اولین بار در دنیای آکواریوم ریف است که لیتیوم کلرید برای حذف فسفات ارائه می شود.

حال ما این را می دانیم که کلرید لانتانوم را می توان به آب اضافه کرد تا رسوب فسفات را به میزان مشخصی برساند، اما ما هرگز عملا از لیتیوم برای این منظور استفاده نکرده ایم. زنیوم فقط سه نکته را بر روی بسته بندی ذکر کرده است، این شرکت هیچ وبسایتی ندارد، در هیچ رسانه اجتماعی حضور ندارد و پاسخ های آنها به ما بسیار کوتاه و سطحی بود.

مدیای فسفات گیر

این واقعیت را اضافه می کنم که ما نمی توانیم هیچ واکنشی برای یک کلرید لیتیوم با فسفات ذکر کنیم. ما واقعا در مورد این فسفات گیر زنیوم تردید داریم. این شرکت ایمیل ها را در RAP جمع کرد و به آنهایی که ثبت نام کرده بودند نمونه های رایگان را وعده داد، امیدواریم که خیلی طول نکشد که زنیوم بیشتر در مورد خود و محصولات خود را نشان دهد و ما بتوانیم این مدیای جدید (مدیای حذف فسفات) را آزمایش کنیم و ببینیم که چگونه عمل می کند.


فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم