محصولات

اولین اسکیمر پروتئین قابل کنترل AC رزمونت

اولین اسکیمر پروتئین قابل کنترل AC رزمونت

 Rossmont Skimmer یک اسکیمر پروتئین جدید از کمپانی هیجان انگیز ایتالیایی است که تجهیزات نگهداری مدرن آکواریوم را ارائه می دهد. از آنجا که اکثر کمپانی های آکواریوم پمپ های قابل کنترل DC را برای دستگاههای تولیدی خود در نظر گرفته اند ، کمپانی رزمونت با استفاده از پمپ های قابل کنترل AC در نسخه های خود ، مسیری منحصربفرد را در پیش گرفته است .

هنگامی که ما در سال گذشته با پمپ های Rossmont Riser آشنا شدیم، می دانستیم که اولین اسکیمر پروتئین قابل کنترل AC خیلی دور از دسترس نخواهد بود . ما فکر میکردیم که بعد از پمپ های بزرگ Riser RX Centrifugal ورژن بعدی ممکن است اسکیمرAC باشد ، اما حالا ما خوشحال و شگفت زده شدیم که این اسکیمر زودتر از آنچه فکر میکردیم در دسترس خواهد بود.

رزمونت قصد دارد این اسکیمر پروتئین را در دو مدل و اندازه ارائه دهد ، یک نسخه Riser needle wheel و یک نسخه Riser RX. نسخه Riser RX باز هم از یک پمپ AC 120VAC اما ready Waver استفاده می کند ، بنابراین هنگامی که به waver وصل می شود با گزینه pum/skim بطور کامل کنترل می شود.

اسکیمر روزمونت یک اسکیمر پروتئین از نوع داخلی است که پمپ آن برای دسترسی آسانتر ، خارج از دستگاه ( کناره استوانه) نصب گردیده است . اسکیمر S 250 برای 250 گالن ارزیابی شده است و قیمت آن 549 دلار خواهد بود ، در حالی که اسکیمر S 500 برای 500 گالن ارزیابی شده و قیمت آن 699 دلار خواهد بود . هر دوی این اسکیمرها در اوایل سال 2019 در دسترس خواهند بود.
فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم