محصولات

راه اندازی راکتور دو قلوی کلسیم شرکت Deltec Twin Tech

راه اندازی راکتور دو قلوی کلسیم  شرکت Deltec Twin Tech

راه اندازی راکتور دو قلوی کلسیم شرکت Deltec Twin Tech

کارگاه Reef Builders به حدی ارتقا یافته که به ما قابلیت استفاده از ابزار آلات ریف بکاررفته در Big Boy را داده است. اولین دستگاه گرم تاز و باکیفیتی که در آکواریوم های ریف کاربرد فراوانی دارد ؛ رآکتور کلسیم دو قلوی دلتک نام دارد که سال پیش درنمایشگاه Inter Zoo آلمان به نمایش گزارده شد.
درحقیقت، این رآکتورکلسیم قوی و با دوام، با به همراه داشتن یک مینی آکواریوم و کنترلر سرخود، همزمان ۲پمپ DC را مدیریت می کند. یکی از پمپ های DC برای تغذیه و دیگری برای گردش جریان آب در درون دستگاه عمل می کند. این دستگاه علاوه بر ۲پمپ خود دارای سوئیچ شناور، سلنوئید و تایمر می باشد . در نهایت اگر قصد راه اندازی این دستگاه را دارید، باید به آن برنامه بدهید.
Twin Tech به جای استفاده از یک پروب PH و کنترل کننده برای تنظیم اسیدی بودن آب مورد نیاز در رآکتور، از روش اشباع CO2 و سوئیچ شناور برای تعیین مقدار CO2 استفاده می کند.
راه اندازی این دستگاه کاملا شبیه به راکتورهایی مانند Dastaco وAquacare می باشد زیرا این راکتورها باکمک محفظه های گازی خود می توانند میزان PH را تا حدی کاهش دهند که میزان آن برابر با PH آب دریاها گردد. هرچند، شرکت Deltec دستگاه های مدرنی را تولید می کند که دارای پمپ های قابل کنترل، کلاهک با دسترسی سریع و طراحی های جامع متعددی می باشد.


فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم