محصولات

رفلکتور Narrow مدل Kessil A360X به زودی وارد بازار خواهد شد

رفلکتور Narrow مدل Kessil A360X به زودی وارد بازار خواهد شد

رفلکتور Narrow مدل Kessil A360X به زودی وارد بازار خواهد شد

رفلکتور Kessil A360X یکی از طرح های مدرن نورپردازی است که در نورپردازی های بکاررفته در آکواریوم ها ونورافکن های LED شاهد آن خواهیم بود. نسخه X نور افکن Kessil 360 کوچکتر از نسخه های قبلی خود است اما در عوض نسبت به نسخه های قبلی خود دارای قدرت و روشنایی بیشتری می باشد. اگر تمایل داشته باشید که میزان قدرت نورپردازی های پراکنده بر روی صخره های مرجانی را بسنجید، Kessil، لوازم جانبی مخصوص به این کار را دارد و به شما کمک خواهد کرد.

رفلکتورهای مدل360E و360WE به گونه ای طراحی شده اند که نور را در ابتدا متمرکز می کنند و سپس کم کم نور را پراکنده می کنند؛ در حالیکه رفلکتور مدل360X دارای نورپرادازی گسترده است و با استفاده از مدارهای اضافی بکاررفته در رفلکتور پرتو باریک خود، این قابلیت را دارد که نور را متمرکز کند . سیستم چشمی تعبیه شده دررفلکتور Kessil 360X به قطعه ای متصل شده که از اهنربا استفاده می کند تا از این طریق نور را تا سه برابر PAR در یک منطقه کوچک افزایش دهد.
بااضافه کردن رفلکتورهای پرتو باریک ایده آل درفضاهای آکواریومی، می توان حس آسوده خاطری را در تانک های عمیق تجربه کرد، مرجان های SPS را در معرض نور بیشتری قرار داد و کنتراست موجود در میان رنگ ها وسایه ها را درک کرد . رفلکتور Kessil A360X یکی از تجهیزات Narrow می باشد و در عین حال که آخرین محصول این شرکت نبوده، قطعا" یکی از مهمترین و کاربردی ترین آنها در تنظیم نمای نور در هر آکواریوم خواهد بود. هزینه و میزان دسترسی به این محصول هنوز مشخص نشده اما به زودی و در اندک زمان ممکن مشخص خواهد شد.


فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم