محصولات

عرضه و توزیع محصولات ریفلاورز، براي نخستين بار دركشور ايتاليا

عرضه و توزیع محصولات ریفلاورز، براي نخستين بار دركشور ايتاليا

عرضه و توزیع محصولات ریفلاورز، براي نخستين بار دركشور ايتاليا


اولین بار در نمایشگاه زومارک , این فرصت را یافتیم كه با سري محصولات برند تجاری ريفلاورز آشنا شويم. شركت ريف لاورز از سال 2009 و در كشور تركيه فعاليت خودش را آغاز كرده است اما این اولين بار است كه اين محصول را در كشور ايتاليا مي بینیم. كنارهم قرار گرفتن دو واژه ی Reef و Flowers, ما را به نام اين محصول علاقه مند ساخته است. درواقع, همانطور كه از نام اين محصول نیز مشخص است, مرجان ها در اين محصول اهميت بسزايي دارند.
شركت ريف لاورز تحت عنوان RFL chemicals اقدام به ساخت انواع محلول های افزودنی در زمینه ی آکواریوم کرده و در حدود 60 نوع محصول مختلف را تولید نموده است. این محصولات در کشور ترکیه توجه مشتریان بسیاری را به خود معطوف ساخت. از این رو, تولیدکنندگان این محصول تصمیم گرفتند که در بازارهای ایتالیا اقدام به فروش این محصول نمایند و از نمایشگاه بین المللی زومارک به عنوان یک نقطه ی شروع استفاده کنند.
ما در نمایشگاه زومارک با مارسلو فرینسیلی و محرم سریباس ملاقات کردیم. مارسلو یکی از فروشندگان ایتالیایی و محرم نیز مدیرکل این برند معروف بود. سری محصولات برند ReeFlowers, برای رفع نیاز آکواریوم های دریایی تولید و طراحی گردیده اند. این فرآورده ها شامل محصولات بالینگ, محلول عناصر کمیاب , محلول های کلسیمی و کالک واسر، محلول های رنگی و نمک دریایی می باشند. برای رفع نیاز آکواریوم های آب شیرین نیز از محصولاتی مانند: محلول عناصر کمیاب، بیوکاندیشنینگ ها(ترکیبات زیستی) و فرآورده های تنظیم کننده ی اسیدیته PH آب استفاده مي گردد. اين نوع آبها مختص گياهان می باشند.

مثلا: تصوير فوق نشان دهنده ي دو محلول Kh Blend (محلول افزایش سختی کربنات) و Pure Kh (پودر افزايش سختي كربنات در آب آكواريوم)مي باشد. اين دو محصول به افزايش كربنات موجود در آب اكواريوم كمك بسزايي مي كنند و به مديريت روش بالينك مي پردازند. به بسته بندي زيباي اين دو محصول نیز توجه كنيد.

 

دراين بخش، شاهد محلول عناصر کمیاب، مينور المنت ها، تريس المنت ها، تمام المنت ها ( ALL ELEMENTS) و محلولهایKh Blend هستید.

 

و در این بخش نیز یونیک بالانسر و یونیک مینرال سالت را مشاهده می کنید. آیا شما نیز با ما موافقید که محصولات ریفلاورز از نمایه های گرافیکی بسیار جذابی برخوردارند؟
در این قسمت افرادی را مشاهده می کنید که محصولاتشان را در معرض نمایش گزارده اند. و در این قسمت نیز شاهد شن های متنوع ریفلاورز از قبیل شن سفید پرل وایت و شن آکوا سند طبیعی هستید. با بکارگیری از تمامی این توضیحات به جایگاه نمایشگاه زومارک پی خواهید برد.

فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم