محصولات

غذای پروتئین گیاهی جدیدی به نام KoralVeggy؛ از سری محصولات شرکت Xaqua

غذای پروتئین گیاهی جدیدی به نام  KoralVeggy؛ از سری محصولات شرکت Xaqua

غذای پروتئین گیاهی جدیدی به نام KoralVeggy؛ از سری محصولات شرکت Xaqua

KoralVeggy غذای مرجانی جدیدی است که محصول شرکت Xaqua می باشد. با استفاده از بسته بندی های فرآوری شده این محصول می توان مرجان ها را تغذیه کرد. همانطور که از نام این محصول غذایی مشخص است، KoralVeggy غذایی مرجانی است که پایه ی گیاهی دارد و حاوی فیتوپلانکتون هایی مانند جلبک کلرلا(Chlorella) می باشد.
این محصول غنی از ویتامین های A ، B، C، E و اسیدهای چرب امگا ۳ است و برای تغذیه ی شمارزیادی از آبزیان آکواریوم های دریایی مانند کوپادها، مرجان ها، صدف های دوکپه ای و اسفنج های دریایی مناسب هستند. پس از باز کردن درپوش این محصول، لازم نیست آن را در یخچال قرار داد و منجمد کرد. این بسته بندی پلاستیکی، برای تغذیه ی آبزیان مناسب هستند و با کمک آنها می توان تا حد ممکن محصول را تر و تازه نگه داشت.

عموما"، به جای استفاده از فیتوپلانکتون های زنده ای که آزار دهنده هستند، باید منجمد گردند و کیفیت بالایی ندارند، می توان از این محصول استفاده کرد که در درون خود فیتوپلانکتون ها و پروتئین های گیاهی را جای داده است. متاسفانه این غذای مرجانی جدید و جالب، محدود به مکان هایی است که محصولات Xaqua در آنجا توزیع می گردد، اما ما با اشتیاق در منتظریم که تجارب آکواریوم داران و یافته های افرادی که از این محصول استفاده می کنند را بشنویم.
فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم