محصولات

غرفه ریفلاورز همیشه زیبا نشان می دهد

غرفه ریفلاورز همیشه زیبا نشان می دهد

غرفه ریفلاورز همیشه زیبا نشان می دهدپس از بازدید از محصولات شرکت ریفلاورز در نمايشگاه بین المللی زومارک، تصمیم گرفتیم که محصولات این شرکت ترکیه ای را در نمایشگاه بین المللی و جهانی Interzoo نيز ببینیم. بازدید از این محصولات در چنین نمایشگاه بزرگی آرزوی هر شخصی است.
هرچه که باشد، محصولات ریفلاورز در شرکتی ترکیه ای تولید گردیده اند. هدف سازندگان این محصول این است که تنها به توزیع این محصولات در ایتالیا بسنده نکنند و این محصولات را به دست دیگر مردم جهان نیز برسانند. آن دسته از افرادی که هنوز شناختشان نسبت به محصولات این برند کم است، باید بدانند که این شرکت از سال 2009 تاکنون فعالیتش را در کشور ترکیه آغاز کرده و قدمت این شرکت به 10 سال می رسد. کنار هم قرار گرفتن دو واژه ی Reef و Flowers ما را به نام اين محصول علاقه مند ساخته است و همانطور که از نام این محصول مشخص است مرجانها در این محصول اهمیت ویژه ای دارند. به نظر ما، رنگ بندی ای که این شرکت در تهیه ی محصولاتش بکاربرده بسیار زیبا و شفاف است و علت علاقه ی ما نیز به این محصولات ممکن است همین باشد.
شرکت ریفلاورز تحت عنوان RFL Chemicals اقدام به ساخت انواع محلولهای افزودنی در زمینه ی آکواریوم کرده و بیش از 60 نوع محصول مختلف را تولید نموده است. این محصولات در کشور ترکیه توجه بسیاری از مشتریان را به خود معطوف ساخته است. این تجاری سازی، به دیگر کشورهای جهان نیز رسیده و از امسال، سازندگان این محصول قصد دارند که این محصولات را به اقصي نقاط جهان ارسال کنند و چه مکانی بهتر از نمایشگاه بین المللی Interzoo که این محصولات را در آن به نمایش بگذارند؟ مادر نمایشگاه، دیداری با مارسلو فیرینسیلی داشتیم. اوسخنگوی ایتالیایی بود. متوجه شدیم که شرکت Carmar نیز به توزیع این محصولات در ایتالیا می پردازد.میزان محصولاتی که تجاری سازی شده اند و در دسترس عموم مردم قرار گرفته اند بسیار زیاد است. این محصولات نیاز آکواریوم های دریایی مدرن را برطرف می سازند. در این بخش، ما قصد داریم که نام برخی از محصولات این این برند را برشماریم :
پروتئین دریایی ریف لاورزReeFlowers marine proteinاین ماده یک پلت دریایی است که به آهستگی در آب فرو می رود و مناسب ماهیان و سخت پوستان دریایی می باشد.
نمک ریف آب شور کالدونیا ریفلاورزReeFlowers Caledonia reef salt


 

این محصول یکی از 4 نوع نمک دریایی است که شرکت ریفلاورز بر اهمیت آن تاکید می ورزد. این محصول مخصوص آکواریوم های مرجانی می باشد و فاقد هرگونه مواد افزودنی است. حاوی مقادیر بالایی از مواد معدنی خالص می باشد و از KH، کلسیم، منیزیوم، پتاسیم و استرانسیم برخوردار است.
پودر آنتی اکسیدان ZNAC ریفلاورز

 

این ماده پودر مخصوصی است که می توان مقدار معینی از آن را با غذای ماهیان ترکیب نمود.
از نظر فنی، از مواد بسیار ریزی تشکیل شده که حاوی آنتی اکسیدان های طبیعی هستند.
ZNAC، از ورود مواد سمی که در لحظه در سیستم گوارش ماهیان جمع می گردندجلوگیری می نماید و به خروج این مواد از محیط می پردازند. علاوه براین، از آنجایی که برخود سیستم گوارش تاثیر می گذارد، می تواند درمان بافت های خارجی و داخلی سیستم گوارش را سرعت بخشد. این ماده بر بی مهرگان نیز به همین اندازه اثر می گذارد. در نهایت، به ترکیب مواد سمی و محلول آمونیاکی می پردازد که در اب معلقند. با استفاده از این ماده می توان میزان اکسیژن را افزایش داد، از ورود هرگونه بوی نامطبوع جلوگیری کرد و به شفاف سازی آب پرداخت.
ReeFlowers Detox

 

این محصول, سری محصولاتی را در خود جای داده که به پاکسازی آب اکواریوم ها می پردازند.
این سری محصولات شامل ,Detox-S1200,DETOX-Dual,Detox-c1300و Detox-G1100 می باشند.Detox-G1100 کربن اکتیو دانه ای بزرگی است.

,Detox-S1200 شبیه به پلت های دریایی است.DETOX-Dual ترکیبی از زغال اکتیو و زئولیت می باشد. این محلول قدرت جذب بسیاری دارد.

 

Detox-c1300 کربن اکتیو دیگری است که در مقایسه با دو مدل دیگر ریفلاورز عمر طولانی تری دارد.
Detox-Zeolite نیز مناسب نیاز زئولیت است.
Reeflowers zp4
پودر ZP4 ریفلاورز، آنتی اکسیدانی است که مواد زائد را با هم ترکیب می کند و پیش از تبدیل وارد شدن صدمات جبران ناپذیر به سیستم، به رسوب مواد می پردازد.
مثلا": با ترکیب آمونیوم، بخار آمونیاک، سولفات و ترکیبات مشابه به حذف مواد زائد از آب می پردازد.
مواد معدنی میگو ریف لاورز ReeFlowers Shrimp’s Mineralsاین محصول فرآورده ی تازه ای است که به میگوها و Caridineها تعلق دارد.
در حال حاضر، در رابطه با محصولی صحبت می کنیم که حاوی کلیه مواد معدنی و عناصر کمیابی است که عمل تولید مثل را چندین برابر می کنند و بر رنگبندی این جانوران بی نظیر اثر می گذارد.
محصولاتی که در نمایشگاه دیدیم فراوانند. در حال حاضر، ما تنها به شرح جدیدترین محصولات این برند پرداختیم اما محصولات دیگری نیز وجود دارد که باید کشفشان کرد. حتی امکان دارد که در آینده شاهد این محصولات در جشنواره ی بین المللی حیوانات خانگی نیز باشیم و من خودم شخصا" به آن جشنواره بیایم و از محصولات دیدن کنم.


فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم