محصولات

نمونه اولیه دوزر 2 GHL جدید و نرم افزار آن به همراه رابط وب

نمونه اولیه دوزر 2 GHL جدید و نرم افزار آن به همراه رابط وب

GHL رفته رفته ما را بواسطه نمونه اولیه دوزینگ جدید، با دوزر 2 در InterZoo در سال 2014 آشنا می کند. این دوزر شامل ویژگی های جدید بسیار زیادی است که آن را از تمام دوزرهای دیگر موجود در بازار امروز متمایز می کند. دوزر 2 (GHL Doser 2) با ظاهری جدید و بدنه ای که در آن از ترکیب پلاستیک و آلومینیوم استفاده شده است، به بازار می آید. یک لوگوی GHL نیمه شفاف در قسمت بالای آن قرار دارد که به وسیله یک نور ال ای دی روشن می شود. ایده استفاده از ال ای دی این است که برحسب آن میتوان فهمید که همه چیز خوب است یا نه. اگر دوزر به رنگ آبی بتابد، شما متوجه می شوید که همه چیز خوب است. اگر به رنگ قرمز بتابد، شما آگاه خواهید شد که مشکلی وجود دارد. به عنوان مثال،  دوزر 2 (GHL Doser 2) می تواند به شما نشان دهد که مایع از دوزینگ حذف شده است . همچنین یک زنگ قابل شنیدن برای کمک به هشدار به آکواریوم دار وجود دارد.                                                                                                                  GHL Doser 2


هیچ دکمه ای روی دستگاه برای کنترل دوزر 2 (GHL Doser 2) وجود ندارد. ارتباط با یک کنترل کننده از طریق بلوتوث، یو اس بی، و البته کنترل کننده ی پروفایل انجام می شود. یک مساله مهم در مورد بلوتوث این است که شما می توانید از طریق تبلت یا تلفن هوشمند خود مقدار مصرف را برنامه ریزی کنید و یا حتی به صورت دستی این کار را انجام دهید. تنها با فشار آیکون پمپ به روی صفحه نمایش، دوزر شروع به دوزینگ آن دوزر شماره گذاری شده خواهد کرد. و رابط وب به شما اطلاع خواهد داد چه مقدار از مایع باقی مانده است.


GHL Doser 2

همچنین یک پورت حسگر دما وجود دارد، که به شما اجازه می دهد دما را فقط با واحد دوزینگ اندازه گیری و کنترل کنید. مقادیر دما در نرم افزار و رابط وب جدید آن ها گزارش خواهد شد. یک پورت هم تراز وجود دارد، که به شما اجازه می دهد سوییچ های متحرکی را برای بالا رفتن خودکار یا حتی برنامه ریزی تغییرات اندک روزانه آب اضافه کنید.در صورتی که شما به بیش از 4 دوزر نیاز داشته باشید، می توانید daisy chain را تا 2 واحد بالا ببرید و تعداد کل دوزرها را به 16برسانید.


GHL Doser 2

این یک بروزرسانی به موقع برای دوزینگ پمپ پیشین است. ما واقعا ایده بررسی و کنترل دوزر را از هر دستگاهی که با وب فعال است، دوست داریم. تاثیرات دیگری مانند شاخص تابش ال ای دی، سوییچ های متحرک خودکار و نظارت بر دمای آب تاثیر خوبی برای متمایز کردن آن از دیگر دوزینگ ها است. از طرف دیگر، این فقط یک نمونه اولیه است. هنوز قیمت گذاری نشده، ولی امیدواریم که در آگوست امسال آن را در دسترس قرار دهند. با رفتن به نرم افزار و رابط وب، GHL بروز رسانی گسترده ای در این بخش انجام داده است. این رابط کاربری نرم افزار جدید برای مدیریت بر همه محصولات اصلی خود طراحی شده است. از طریق برنامه GHL Mitras، شما می توانید سیستم دوزینگ و کنترل کننده پروفایل خود را کنترل کنید. یک رابط، همه آن ها را اداره می کند. این محصول ، واقعا روند بررسی و بروز رسانی تمام سطوح آکواریوم ریف شما را آسان تر می کند. واقعیت این است که شما همچنین می توانید تمام این کارها را بواسطه یک تبلت یا تلفن هوشمند که مقدار را قطعی می کند انجام دهید. آن ها (سازندگان  دوزر 2 (GHL Doser 2)) انتظار دارند که این نرم افزار و بروزرسانی های وب اندکی بعد از InterZoo منتشر شود.


GHL Doser 2


GHL Doser 2


GHL Doser 2


GHL Doser 2


GHL Doser 2فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم