محصولات

پخش ماهی Calico Scopus Tang در میان واردات اخیر ماهی های Koi و Tricolor Tangs

پخش ماهی Calico Scopus Tang در میان واردات اخیر ماهی های Koi و Tricolor Tangs

پخش ماهی Calico Scopus Tang در میان واردات اخیر ماهی های Koi و Tricolor Tangs


 اگر شما در جستجوی جراح ماهی نادر و منحصر به فردی برای اکواریوم اب شور یا آکواریوم ریف خود هستید؛ بهترین مکان جهت جستجو؛ فروشگاه ماهی های استواییSM Corals می باشد. دون و کارکنانش؛ حجم چشمگیری از این ماهی عجیب وغریب با طیف رنگ گسترده را در اقیانوس هند و ارام صید کردند.

جراح ماهی tricolor یا koi scopas در دسترس عموم مردم قرار ندارد وشباهت زیادی نیز به سایر ماهی ها ندارد. لکه های سبز رنگ و غیر معمول و یا بخش های رنگارنگ با رنگ های روشن هر چیزی نیستند که شما به طور عادی بر روی بدن سایر ماهیان مشاهده کنید. به محض عبور از ظاهر شگفت انگیز ان؛ متوجه می شوید که نشانه های سبز رنگ موجود بر روی بدن ماهی تقریبا متالیک و فلزی هستند؛ چشمانشان قرمز درخشان است واین رنگها زمانی درخشنده تر می شوند که این نوع ماهی ها را در اکواریوم مشاهده کنید.

در میان گونه های اخیرKoi و Tricolor Scopus Tang که فروشگاه ماهی های استوایی انها را تهیه کرده است؛ گونه ی رنگارنگ تازه ای موجود است که معروف به Calico Scopas Tang می باشد. این ماهی سبز زمردی است و دارای چشمان درخشان قرمز رنگی می باشد .اما به جای داشتن لکه های گوناگون سفید وزرد ؛دارای نواحی درخشان نارنجی مایل به رنگ طلایی بر روی بخش فوقانی بدنش می باشد که اطرافش را فراگرفته است و دراطراف باله ی پشتی و مقعدیش خال دار می باشد.

از انجاییکه اخیرا بسیاری از Koi ها وTricolor Scopas Tang ها وارد سرگرمی های اکواریومی در بخش های دورافتاده ی جزایر اطراف سواحل جاوای اندونزی شده اند؛ حمل ونقل نهایی ماهی ها ی فروشگاه استوایی (مرجانهای TSM (از مکانی اغاز شد که اولین بار دنیای اکواریومی را به Koi Scopus Tang ها معرفی کرد. هیچ کسی از علت رخداد انحرافات غیر معمول وعلت مشاهده ی ان انحرافات در نمونه های بزرگسال Zebrasoma Scopas اطلاعی ندارد اما مایلیم بدانیم که چگونه اینقدر غیرقابل پیش بینی و شگفت انگیز خودشان را در اکواریوم های ماهیان معروف ؛ به نمایش گذاشته اند.

اگر شما درجستجوی نمونه های بزرگتر ودرخشان تری از Aberrant Zebrasoma Tang های خوش نما هستید؛شرکت مرجانی TSM(فروشگاه ماهیان استوایی) به شما نمونه های سفیدرنگی از تانگ های زرد رنگ هاوایی را نشان می دهد. همواره؛ از ان دوره به بعد در شرکتCasper؛ تانگ سفید یکی از محبوبترین ماهیان اکواریومی شناخته شد و جمع کننده های ماهیهای هاوایی در جست و جوی نشانه های نادری از تانگهای سفید و زرد در میانZebrasomaFlavescen های اقیانوس ارام رفتند.

فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم