محصولات

پمپ های کوچک و قابل کنترل AquaBee مدل up 1000 V24بزودی به بازار می آیند

پمپ های کوچک و قابل کنترل AquaBee مدل  up 1000 V24بزودی به بازار می آیند
up 1000 V24 AquaBee، یک پمپ DC قابل کنترل ، مدرن و جذاب است. شباهت عجیب این پمپ جدید ( up 1000 V24 ) به ورژن قدیمی آن ( UP 1000)، بدلیل سایز و اندازه ی پاورهد بکار رفته در هر دو دستگاه می باشد . پمپ سابق در هر ساعت بیش از ۱۰۰۰ لیتر آب را تا ارتفاع ۱.۳ متری بالا می برد.

ورژن جدید این پمپ قابل کنترل نیز، به احتمال زیاد همانند ورژن قبلی خود قادر است در هر ساعت حدود ۲۶۵ گالن آب را پمپاژ کند، با این تفاوت که ورژن DC نسبت به ورژن سابقش دارای ظرفیت فشار بالاتری است.
همانند سایر محصولات شرکت AquaBee، پمپ up 1000 V24 بسیار بی سر و صدا و بادوام می باشد و ماهیت قابل کنترل این پمپ، این امکان را به وجود آورده که از آن در پروتئین اسکیمرهای کوچکتر بهره ببریم.

اسکیمرهایی مانند اسکیمر مدرن مدل Cove I-120، از پمپ کوچک UP 800 استفاده می کند. از این رو، مشاهده اسکیمرهای مقرون به صرفه، کوچک و قابل کنترلی که درحال استفاده از پمپ UP 1000 V24 هستند، امری عادی به نظر می آید. یکی دیگر از کاربردهای این پمپ آلمانی کوچک و باکیفیت این است که می توان با استفاده از آن، راکتورهای مختلفی را تغذیه کرد و در صورتی که ارتفاع فشار دستگاه کافی باشد، می توان در آکواریوم های کوچک و متوسط نیز از آن به عنوان پمپ برگشتی استفاده کرد.
فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم