محصولات

پمپ هوای باطری دار آکواریوم از سری محصولات MAXUM به زودی با برند JBJ به بازار عرضه خواهد شد

پمپ هوای باطری دار آکواریوم از سری محصولات MAXUM به زودی با برند JBJ به بازار عرضه خواهد شد

پمپ هوای باطری دار آکواریوم از سری محصولات MAXUM به زودی با برند JBJ به بازار عرضه خواهد شد پمپ هوای شارژی آکواریوم با برندMaxum jbj که جریان هوای موجود در آکواریوم را دائما" عوض می کند وارد عرصه تجارت آکواریوم شده است و عملکرد آن نسبت به پمپ های قدیمی بسیار بهتر و کامل تر است. مهم تر ازهمه، این پمپی که با جریان مستقیم باطری کار می کند (DC air pump )، از باطری داخلی و قابل شارژ خود قدرت می گیرد و قدرتش بیش از پمپ های هوای معمولی bait bucket است که ما در موارد اورژانسی از انها استفاده می کنیم.
این نوع پمپ در هرساعت، از ۱۰ وات استفاده می کند و در هر ساعت قادر است به اندازه 40 گالن هوا را انتقال دهد و به طور خودکار، قابلیت این را دارد که در مواقعی که جریان برق ضعیف است، به باطری پشتیبان خود متصل شود و از ان تغذیه کند. زمانیکه جریان برق کامل است، این دستگاه می تواند ۲۴ساعته فعالیت کند و دارای حالت خاصی است که در این حالت دستگاه، ۱۵ ثانیه روشن و ۱۵ ثانیه خاموش می شود تا با حفظ شارژ باتری بتواند به مدت ۴۸ ساعت، به هوادهی در اکواریوم بپردازد.
 بر روی jbj Maxum دو خروجی هوا و تعدادی دکمه تعبیه شده است که دارای نشانگر هایی با لامپ LED هستند که به کاربران این امکان را می دهد که حالت های مختلف را تنظیم کنند. پمپ هوای باطری دار Maxum که دارای باطری پشتیبان می باشد، در ماه آینده باقیمت ۸۹ دلار در دسترس خواهد بود. همانطور که مشاهده می کنید هزینه ی پرداختی این پمپ بیش از هزینه ای است که شما پیش از این برای پمپ هوای bait bucket می پرداختید اما در عوض، در مواقعی که جریان برق قطع است، شما می دانید که آکواریوم شما دارای هوادهی و اکسیژن است.

فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم