محصولات

Fauna Marin RED X میخواهد جلبک های مزاحم آکواریوم شما را از بین ببرد

Fauna Marin RED X میخواهد جلبک های مزاحم آکواریوم شما را از بین ببرد

به تازگی شرکت فائوما مارین محصول RED X را روانه بازار کرده است این محصول یک افزودنی مایع جدید است که توسط شرکت آلمانی جهت کمک به آکواریوم داران برای از بین بردن جلبک های مزاحم آکواریوم مانند سیانوباکتری های سبز و قرمز ، آلودگی های حفیف دینوفلاژت ها و جلبک های دیاتوم تولید شده است.
فونا مارین RED X را به عنوان یک فرمول خاص توصیف می کند که از رشد جلبک های مزاحم در آکواریوم با یک روش ارگانیک جلوگیری می کند و برای ساکنین آکواریوم بسیار ملایم است . خبر خوب این است که حاوی آنتی بیوتیک ها و سایر داروهای تجویزی دیگر نیست ، بنابراین برای ساکنان آکواریوم های ریف از جمله ماهی ها ، مرجان ها و بی مهرگان ( البته زمانیکه باتوجه به برچسب استفاده شود) کاملا امن است. راه علاج با استفاده از ml10 در هر 100 لیتر به مدت شش روز ساده بنظر می رسد، و شما می توانید نتیجه را پس از گذشت حدود پنج روز ببینید. فونا مارین تعویض آب را توصیه نمی کند ، کربن ، فسفات ریمور یا دیگر مدیاها و دستگاههای یو وی و ازن را در طول درمان برای مدت 11 روز از چرخه خارج کنید.
فونا مارین توصیه می کند که برای اقدامات پیشگیرانه در برابر سایر چیزها ، Fauna Marin Rebiotic را اضافه کنید.
Fauna Marin RED X از سه ماده تشکیل شده : آب ، کلرید سدیم و اسید سالیسیلیک . از آنجایی که دارای اسید سالیسیلیک است ، می تواند خورنده باشد ، بنابراین مراقب باشید که با سطح پوست تماس پیدا نکند. چنانچه با پوست تماس پیدا کرد بخوبی با آب شستشو دهید.
Fauna Marin RED X در حال حاضر جهت از بین بردن جلبک های مزاحم آکواریوم در دسترس است و در دو اندازه عرضه می شود که بطری 100 میلی لیتری آن €24.95 و بطری 500 میلی لیتری آن €39.95 فروخته می شود.

فرم ارسال نظر
  •  

دلفیران ، تحولی در صنعت آکواریوم